3 Kolay Adımda Örgü Dükkanı Nasıl Açılır

3 Kolay Adımda Örgü Dükkanı Nasıl Açılır

  

 

3 dk Okuma

3 Kolay Adımda Örgü Dükkanı Nasıl Açılır

 

Adım 1. Hizmet Vermek İstediğiniz Niş Pazarı Bulun

 

Kendi örgü dükkanınızı kurmanın ilk adımı, hizmet etmek istediğiniz niş pazarı bulmaktır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli nişler vardır:

-Bebekler ve çocuklar için örgü

-Evcil hayvanlar için örgü

-Yün veya pamuk gibi belirli bir iplik türünde uzmanlaşmış bir örgü dükkanı

-Eşarp veya kazak gibi belirli bir proje türünde uzmanlaşmış bir örgü dükkanı

- Dantel veya kablo gibi belirli bir beceride uzmanlaşmış bir örgü dükkanı.

Adım 2. Marka Kimliğinizi Oluşturun

 

Marka kimliğinizi oluşturmanın ilk adımı bir logo oluşturmaktır. Logo basit ve kolayca tanınabilir olmalıdır. Ayrıca sosyal medyada, kartvizitlerde vb. öne çıkacak bir şey olmalı.

Bir sonraki adım, bir renk şeması seçmektir. Logonuzu tamamlayan veya logonuza benzeyen renkler seçmek isteyebilirsiniz. Bu kararla ilgili yardım için renk tekerleğini kullanabilirsiniz. Son adım, marka kimliğiniz için doğru yazı tipini seçmektir. Bu yazı tipinin okunması kolay olmalı ve marka kimliğinizin renkler ve logolar gibi diğer unsurlarıyla uyumlu olmalıdır. Sosyal medya gönderileri, reklamlar vb. gibi farklı medya türleri için farklı yazı tipleri isteyebileceğinizi unutmayın; bu nedenle, şu anda tüm ihtiyaçlara uygun bir yazı tipi bulmanız en iyisi olabilir ve

Adım 3. Çevrimiçi Varlığınızı Oluşturun

 

Triko marka kimliği, bir şirketin logosundan web sitesine kadar eksiksiz bir paketidir. İşletmenizin iyi bir çevrimiçi varlığa sahip olması önemlidir. Şirketiniz için çevrimiçi bir varlık oluşturmak için Facebook, Twitter, Google+ ve LinkedIn gibi sosyal medya platformlarını kullanabilirsiniz.

İyi bir marka kimliği, müşteri tabanınızı artırmanıza ve ürünlerinizi daha iyi tanıtmanıza yardımcı olacaktır. İşletmeniz için en iyi markalar, görsel olarak çekici olan ve aynı zamanda iyi bir çevrimiçi varlığa sahip olanlardır.

 

E-ticaret lideri Shopify ile çevrimiçi mağazanızı açın

 

Therapyyarn ile iş birliği yapabileceğinizi veya Therapyyarn ürünlerini satın alıp kendi projenizi başlatabileceğinizi biliyor muydunuz, peki daha ne bekliyorsunuz? İmzalı ürünümüz Pasaklı ip ile bugün harika şeyler örmeye başlayın.

Bloga dön

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.