Örgüden Nasıl Gelir Elde Edilir

Örgüden Nasıl Gelir Elde Edilir

7 dk Okuma

Gelir için Örgü Yapmak: Örgü Yapmanın Kolayca Daha Fazla Para Kazanmasının 8 Yolu

Örme, 300 yılı aşkın süredir popüler olan bir hobidir, ancak aynı zamanda kazançlı bir iş de olabilir.

Sadece Amerika Birleşik Devletleri'nde örgü pazarı 2 milyar doların üzerinde bir değere sahiptir.

Örmenin size para kazandırabileceği birçok yol vardır, buna bitmiş ürünlerinizi satmak veya diğer örgücülere hizmet sağlamak da dahildir.

1) El sanatları fuarlarında ve çiftçi pazarlarında satmak için örme:

2) İnternetten satmak için örgü:

3) Diğer örücüler için hizmet olarak örgü:

4) Ürünlerinizi veya Ebay'de satmak:

5) Ürünlerinizi yerel butik ve dükkanlarda satmak:

6) Başkalarına nasıl örüleceğini öğretmek:

7) Online veya offline örgü dersleri vermek:

8) Çalışmak

Örgüden Nasıl Gelir Kazanılır - Aklınıza Gelmeyebilecek 3 Şey

 

Örme, toplaması nispeten kolay olduğu ve her yerde yapabileceğiniz için ekstra para kazanmanın harika bir yoludur. Ayrıca arkadaşlarınız, aileniz ve hatta yabancılar için de örebilirsiniz.

1. Yabancılar için örgü: Örgüden para kazanmanın en kolay yolu budur. Sokak köşenize veya parka, insanlara nakit veya mal karşılığında bir şeyler öreceğinizi söyleyen bir tabela asın.

2. Arkadaşlarınız ve aile üyeleriniz için örgü örün: Boş zamanınız varsa, arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ihtiyaç duymayabilecekleri şeyler satın almak yerine hediye olarak bir şeyler örün!

3. Örgü dersleri düzenleyin: Becerilerinize güveniyorsanız, evinizde ya da yakındaki bir kütüphanede insanların nasıl yapılacağını öğrenebilecekleri örgü dersleri verin.

Örmek mi Satmak mı? Biten Projelerinizi Elinizde Tutmak için 6 Neden

 

1. Biten projeleri satmak, bunu yapmak için bir zaman ve yer bulmanız gerektiği anlamına gelir.

2. Çok fazla fotoğraf deneyimi olmayan kişiler için zaman alıcı ve zor olabilen bitmiş ürünün fotoğraflarını çekmeniz gerekir.

3. Biten projelerinizi satmak, onları göndermenin bir yolunu bulmanız gerektiği anlamına gelir; bu, çok fazla para olmadan veya UPS veya FedEx gibi nakliye hizmetlerine erişim olmadan da zor olabilir.

4. Anında tatmin olmayı seven biriyseniz, bitmiş ürünlerinizi satmak para kazanmanın en iyi yolu olmayabilir.

5. Nakit için örgü örmek harikadır çünkü sizin tarafınızdan herhangi bir satış gerektirmez ve nakliyeye gerek yoktur

6. Fazladan para kazanmanın bir yolunu arıyorsanız, ancak bunu yapmayın.

Çevrimiçi El Sanatları Satışı Nasıl Gelir Kazanmanın Harika Bir Yolu Olabilir?

 

Çevrimiçi zanaat satışları, gelir elde etmenin harika bir yoludur. İnsanların becerilerinden ve hobilerinden para kazanmaya başlamalarının bir yolu.

El sanatlarınızı çevrimiçi satmanın birçok farklı yolu vardır. Ebay veya Amazon'da bir çevrimiçi mağaza kurabilir ve orada satabilirsiniz. El sanatlarınızı Facebook ve Instagram gibi sitelerde de yayınlayabilir ve alıcıların sizinle iletişime geçmesini bekleyebilirsiniz.

El sanatlarını çevrimiçi olarak satan birçok insan, zanaatlarında da dersler vererek bu fırsattan yararlanıyor. Bu, yeni başlayanlar için sevdikleri bir şeyi yapmayı ve aynı zamanda biraz para kazanmayı öğrenmeleri için harika bir yol!

Örgü Yaparak Gelir Elde Etmenin Avantajları

 

Örgü örmek her zaman var olan bir hobidir. Ama artık geçimini örerek kazananların sayısı artıyor.

Dünya daha dijital hale geldikçe, el yapımı ürünlere olan talep önemli ölçüde arttı. Bunun nedeni, insanların mağazalarda bulunamayacak benzersiz ürünler aramasıdır. Ve bu öğelerin çoğu elle yapılır - örgü gibi.

Örgü yaparak gelir elde etmenin birçok avantajı vardır:

Örgü bir hobiden daha fazlasıdır; gelirinizi tamamlamak için harika bir yol olabilir. Yoğun talep gören şapka, atkı, kazak veya battaniye gibi çeşitli ürünler üretebilirsiniz. 'Askerler için ören örgücüleri' duymuş olabilirsiniz. Bunlar, denizaşırı ülkelerde konuşlanmış askerler için el yapımı eşyalar ören ve beklemekten başka yapacak çok az şey olan kadınlar.

 Therapyyarn ile iş birliği yapabileceğinizi veya Therapyyarn ürünlerini satın alıp kendi projenizi başlatabileceğinizi biliyor muydunuz, peki daha ne bekliyorsunuz? İmzalı ürünümüz Pasaklı ip ile bugün harika şeyler örmeye başlayın.

Bloga dön

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.